Przyłącz się z nami do walki o zjednoczoną Europę! – akcja #bEUnited!

BeUnited_logo

Nastały ciężkie czasy. Sytuacja spowodowana wirusem, z którym aktualnie mamy do czynienia, uderza mocno w nasze wierzenia, nasz sposób życia, naszą jedność. Ponad 50 lat dobrobytu i wolności jest obecnie bardzo zagrożonych. Aby zachować to, na co pracowaliśmy przez tyle lat, nie możemy siedzieć bezczynnie. Co możemy zrobić?

Z podpowiedzią przychodzi stowarzyszenie EUROACTIVE, które zorganizowało akcję pt. #bEUnited! Ma ona na celu m.in. zmobilizowanie młodych do działania w imię jedności Europy i zwalczania ”murów” między ludźmi i narodami.

Organizacja zauważa fakt, iż aktualnie jesteśmy otoczeni przez fałszywe wiadomości, lekkomyślnych i głodnych władzy polityków, strach, depresję itp. Wszystko to prowadzi do bezprecedensowych barier między społeczeństwami. Coś, co było budowane przez Europejczyków przez lata, może zostać zniszczone w kilka miesięcy. Nie możemy do tego dopuścić.

Stowarzyszenie EUROACTIVE zachęca młodych ludzi do przełamywania tych barier. Młodzi, którzy mają przyjaciół w całej Europie, powinni zachować jedność naszej wielkiej rodziny. Najważniejsze to działać, tworzyć i walczyć razem. Należy pamiętać, że Europa to nasz dom, a każdy Europejczyk jest naszym bratem lub siostrą. Nie powinniśmy odwracać się od siebie, szczególnie w takich ciężkich czasach.

Kto przyłącza się z nami do walki o zjednoczoną Europę?

Więcej informacji na temat akcji:

https://euroactive.org/beunited/

#bEUnited! #beEuroactive #stayhome

 

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s